.

.

YYCHER Убава Перики, Црно-Жолта Тебе Долга Коса Кадрава Коса Перика Дами рачно изработени Чипка Европски и Перика Поставена во Перика Коса Поставува за Cosplay Партија Се

YYCHER Убава Перики, Црно-Жолта Тебе Долга Коса Кадрава Коса Перика Дами рачно изработени Чипка Европски и Перика Поставена

DEN 592.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Вие само треба посипете некои вода и нежно расчешлајте ја перика, и сè ќе биде во ред.и оваа перика е всушност прилично долга, како и повеќето други клиент споменати, но може да имаат перика намали зависност од вашата потреба.Згодна и секси коса, мека, сјајна, дебели тело.Се тресат тоа, го стави на, и да го покаже на светот прекрасен нов изглед.Направен од најдобрите високи-температура свила синтетички влакна, тоа му дава на косата lustrous, природна, мека на допир..па, чувството и движењето се како вистинска човечка коса.Производот е лесно да се чисти и да се грижи, користи благ шампон, прилагодлив телескопски тока : задна гума за џвакање тока, може да се прилагоди за да се олесни фиксна мрежа капа, погоден за корисници од различни главата видови.Може да се бојадиса жешка : може да се бојадиса топла, погоден за лице : секое лице тип.Нашите предмети, вклучувајќи чипка пред перики, полна машина направени перики и косата екстензии, имаат многу бои и стилови.Различни перика капа големина, различни бои и стилови, ќе ги задоволи вашите различните потреби што прилика ќе присуствуваат.Богат Избор, секогаш може да се најде она што го сакате, тука.Згодна и секси коса, мека, сјајна, дебели тело.Се тресат тоа, го стави на, и да го покаже на светот прекрасен нов изглед.Направен од најдобрите високи-температура свила синтетички влакна, тоа му дава на косата lustrous, природна, мека на допир..па, чувството и движењето се како вистинска човечка коса.Производот е лесно да се чисти и да се грижи, користи благ шампон, прилагодлив телескопски тока : задна гума за џвакање тока, може да се прилагоди за да се олесни фиксна мрежа капа, погоден за корисници од различни главата видови.Може да се бојадиса жешка : може да се бојадиса топла, погоден за лице : секое лице тип.Се користи во текот на целата година, без разлика дали тоа е облека/мода, (партијата Божиќ ноќ на Вештерките играње на улоги), мода, секојдневна употреба.Се придржуваат до целта на квалитет на производите и најдобрите по-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања или незадоволство со производи, ние може да не контактирате во било кое време.Примена : Можете да го Носат на Перики за Многу Посебни Прилики, како што Дневно се Носат, Cosplay Партија, Тематски Настани, Вечер Костим, ноќта на Вештерките, Концерти, Свадба, Датира и Др.

Особините

Купувачите избираат и