.

.

ATTCL Унисекс Круг Сина Светлина Блокирање на Очила за Намалување на Главоболка [ Анти Око Замор ] без Рецепт Леќа Наочари

ATTCL Унисекс Круг Сина Светлина Блокирање на Очила за Намалување на Главоболка [ Анти Око Замор ] без Рецепт Леќа Наочари

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластична рамка.Композитни леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 55 милиметри.Леќа висина : 46 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 145 милиметри. 14g Ултра-Светло - Сина Светлина Блокирање Очила,тешко може да ги чувствуваат на лицето, што на вашата работа или на компјутерска Игра читање очила полесно!.СИНО СВЕТЛО БЛОКИРАЊЕ ЛЕЌА - Ова сина светлина eyewear леќа се направени од прва класа материјали за да бидете сигурни дека тоа е издржлив, мала тежина, сина светлина блокирање и отпорност на триење.Обезбеди 100% UV400 заштита и филтер штетната сина светлина, погоден за користење кога се гледа ТЕЛЕВИЗИЈА и да гледа на екран од мобилен телефон или компјутер Игра очила.TR90 МАТЕРИЈАЛ РАМКА во рамките на овие сино светло очила се направени од TR90 material.TR материјалот го прави овие компјутерски очила само половина од тежината на пластични чаши, и два пати издржливи.И овие сино светло блокирање на очилата се исто така изградени со засилен метал шарки да се обезбеди трајност и да се избегне кршење.СТОП ГЛАВОБОЛКА/ОЧИ ВИРУС - Помина многу тестови од нашите производителот и клиентот, оваа сина светлина очила може да Анти замор на Очите и намалување на Главоболка.Сакаат партнер за работа. 30 ДЕН ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Сите Сина Светлина Блокирање Очила жените уживаат 30 Ден Парите Назад Гаранција.Може да се врати на неисправни производи за поправка или замена во секое време (ако не и човек-направени штета).Ве молиме ги Споделите со нас со кликнување нашето име подолу и потоа кликнете на 'постави прашање' копчето.

Особините

Купувачите избираат и