.

.

HTSSM Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper во Фитнес & Вежба Чекор Платформа Тренер Stepper w/Risers се Прилагоди

HTSSM Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper во Фитнес & Вежба Чекор Платформа Тренер Stepper w/Risers се Прилагоди

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★[Прилагодливи аеробик stepper] Нашата вежба stepper ќе ви помогне да бидете координација, 3 различни прилагодувања може да се постигне повеќе интензивно вежбање, како што се губење на косата, се здобијат со мускулите и телото обликување. ★[Материјал] Направени од издржлив материјал, на врвот и поддршка се до 550 килограми, со отпорност и може да ви послужи за долго време.Мала тежина, лесен за носење, лесно да се соберат и да ги чува. ★[Слободни приспособување на висина на дршката] Предизвик вашата вежба, 3 нивоа на прилагодлива висина (4", 6", 8"), може да се подигне или спушти висина според вашите барања.Платформа големина : 30.6"(L) X 11.4" (W) X 3.5"(H). ★【Стабилна】текстура површината на платформа е фирма и шок-апсорбирање.Секој столб е исто така опремен со четири нозе, за да се спречи лизгање и гребење на подот за време на вежбање. ★[Мулти-функционални повлекува платформа] Тоа е многу погоден за фитнес, часови, повреда обновување или дневни рутински вежби.Тоа може да ви помогне да уживате во аеробна вежба во удобноста на вашиот дом, канцеларија или со пријатели. ■Опис на производот●Материјал : Пластични●Боја : црна●Тежина : 4500g●Имајќи тежина : 200kg●Големина : 80.5*30.5*20cm/31.7*12*7.8 инчи●Листа : 1* Вежбање на возилото■Белешки●големината на производот е рачно да се мери, и ќе постојат генерално се на мала грешка на 1-3cm.●Поради разликата помеѓу следење и снимање, може да биде боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.

Особините

Купувачите избираат и