.

.

ТЕ-КО 52818 Клипот, Топка, Челик, Цинк, 5/8-11,63/64 (Пакување од 5)

ТЕ-КО 52818 Клипот, Топка, Челик, Цинк, 5/8-11,63/64 (Пакување од 5)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Телото е 12l14 челик.Топката е 303 ' рѓосувачки челик.Црна оксид тело.Земја на потекло : сад.Се користи во разни готови производи како fastener.Често се користи во latching и обезбедување на апликации.Се користи во тела дизајн каде дел е индексирани преку наоѓа или слепи дупка.Се користи во различни тела и OEM апликации.

Особините

Купувачите избираат и