.

.

NomBox Нерѓосувачки Челик Храна Садовите за Складирање – Сет од 3 Кујна Ручек/Снек Контејнери Со Течење-доказ Силикони Капаци – Обновливи & Перат – За Дел Контрола, Хр

NomBox Нерѓосувачки Челик Храна Садовите за Складирање – Сет од 3 Кујна Ручек/Снек Контејнери Со Течење-доказ Силикони

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Nom Box кујна садовите за складирање се направени со користење на највисоко квалитетни нерѓосувачки челик што е целосно безбеден за употреба, лесно да се чисти и обезбедува долготрајна употреба.Секој сет содржи 3 храна контејнери во мали, средни и големи димензии што ќе ви овозможи да ги зачувате и дел за контрола на храна што овие совршен за употреба како lunchboxes за деца, возрасни, па дури и бебиња.НА ПОЗДРАВ ИЗБОР : Зошто да преземе ризици, со пластични кеси и контејнери кога можете да заштедите пари со избор на Обновливи Храна Садовите за Складирање?Овие пластика бесплатен ручек кутии се нетоксични, еко-пријателски, BPA Free и ослободени од било каков вид на штетен материјал за изработка на овие вистинскиот избор за паметни родители кои сакаат да се намали трошоците и да се осигура безбедноста на нивните деца.ПАТУВАЊЕ ПОДГОТВЕНИ & ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ : Кој течење-доказ капак, Nom Box lunchbox храна контејнери бидете сигурни дека нешто ќе се стави во внатрешноста останува во внатрешноста.Благодарение на компактен дизајн, овие лесно се вклопуваат во кеси, suitcases, и ранци додека спречување на било протекување или капе.Овие гнездење контејнери се идеален избор за преземање на вашиот ручек на училиште, салата, канцеларија, плажа, пикник, кампување или дури и пешачење.ОБНОВЛИВИ & машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Нашите нерѓосувачки челик садови се замрзнувач безбедно, машина за миење садови безбедно, лесни, пластовидно и лесно за чување изработка на овие повеќе одржлив и практични од било која друга складирање опција.Овие може да се користи онолку пати колку што сакате изработка на овие еко-пријателски и можете безбедно ги чува сите видови на храна, а оброк првично состојки што овие вистинскиот избор за било кој паметен семејство. 100% РИЗИК НАБАВКА : Во Nom Box, задоволството на клиентите секогаш има и секогаш ќе биде наш врвен приоритет.Ние сме сигурни во квалитетот на нашите замрзнувач безбедно возрасни и храна за бебиња контејнери која е причината зошто ние сакаме да се чувствуваме на ист начин.Секое купување да се направи е поддржан од страна на нашиот 30-Ден 100% Задоволството на Клиентите Гаранција, така што ќе може да нареди денеска да се знае купувањето е навистина ризик.

Особините

Купувачите избираат и