.

.

Casafield - 20 Отворени Панталони, облека Закачалки - Лесно Слајд - Тенок, Простор за Заштеда на енергија Дизајн со Не се Лизга Гумени Слој за Панталони, Панталони, Фармерк?

Casafield - 20 Отворени Панталони, облека Закачалки - Лесно Слајд - Тенок, Простор за Заштеда на енергија Дизајн со Не

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет вклучува : 20 Отвори Заврши Панталони, облека Закачалки.Зголеми вашиот плакар простор : Unclutter вашиот плакар и додадете повеќе простор со ултра-тенок профил на овие тенок, простор-за штедење, не се лизга панталона закачалки од Casafield.Нашите разноврсна и функционална закачалки ви овозможи да безбедно се откажам не само панталони и панталони, но, исто така, здолништа, крпи, врски, перници, постелнина, шалови, и многу повеќе!.Лесен, здрав дизајн : Издржливи сепак лесен.Стилски, но и практичен.Нашиот модерен метал закачалки функција отворен, ергономски дизајн, кој е отпорен на свиткување и accommodates што виси на тешки тексас фармерки, панталони и здолништа.Лесно на вашиот облека : привлечна, црна гума слој на нашата панталони, облека закачалки контрола и заштита на вашата облека од брчки и creasing.Гума совети се обезбеди без оштетување snags на вашата облека.Вкупно : 13-1/2" x 1/2" x 9-1/2". 20 Пакет.

Особините

Купувачите избираат и