.

.

Шампион во машка Powerblend AOP Качулка

Шампион во машка Powerblend AOP Качулка

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Топло и удобно 9 оз.помеша памук-поли руно.Намалена пилула, Намалена намалување.Процент на рециклиран влакна се користат во изработка на ткаенини.Метал grommets да се спречи кинење.Здрав 5 мм drawcord со метални aglets.Топло и удобно 9 оз.помеша памук-поли руно.

Особините

Купувачите избираат и