.

.

Marcy Прилагодливи Леано Железо Гира Сет со Случајот, Плочи, Рачки и Јаки РЕКЛАМИ-42, Хром, 40 lb.

Marcy Прилагодливи Леано Железо Гира Сет со Случајот, Плочи, Рачки и Јаки РЕКЛАМИ-42, Хром, 40 lb.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА – РЕКЛАМИ-42 може да се пофали со висок квалитет на изградба на ефикасен кревање и боди билдинг.Својот чекан тон површината е отпорен на корозија и го спречува материјали од лепење на тежина плочи.KNURLED БАР ЗА ПОДОБРЕНА КОНТРОЛА – Ова тренингот тежина сет карактеристики на knurled рака зафат дека е дизајнирано за да го подобрите вашето одржи во текот на кревање.Текстура бар олеснува прецизни контакт на вашата рака на лентата за супериорен сфати.СПИН ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЈАКИ – Заборавајте за да се движат и нестабилно плочи кога обука.Оваа гира тежина поставите доаѓа со две спин не се заклучи дека се закачите на цврсто до крајот на лентата за да се обезбеди тегови и ги спречи менувањето кога ќе се изврши вежби.РАЗНИ ТЕЖИНА ПЛОЧИ – Прилагодите вашиот тренинг со оваа салата опрема, која вклучува четири 5lb плочи и четири 3lb плочи.На леано железо тежини се идеални за прв пат на корисниците да фитнес фанови кои се во потрага по лесен и сигурен опрема за вежбање.ЗДРАВ за НОСЕЊЕ – Организирање на вашата домашна фитнес опрема по работа надвор е бриз со оваа вежба на телесната тежина во собата.Тоа доаѓа со носење и својот паметен дизајн обезбедува доволно простор за вашиот опрема, што овозможува удобен транспорт.Flex и подигнете ја вашата начин да се bulkier грб со Леано Железо Гира Сет од Marcy!Изградена за да биде вашиот нов тренингот додаток, ова губење на поставување ви овозможува да ги обучуваат вашиот начин на повеќе обликувана торзото, без да ја напушти утешува од дома.Без разлика дали сте ангажирање во сила-обука вежби или Cross Fit рутини, ова губење на собата е за вас!Совршен за двете фитнес почеток и салата стаорци, на тренингот опрема вклучува 5lb.и четири 3lb стандардни плочи, да им се овозможи да се прилагоди на вашиот тренинг според вашето ниво на вештина.Цел различни мускулни групи и ги развиваат одлична фигура користење на овој комплетот што доаѓа со различни ознаки за да изберете од.Изградени да издржат злоупотреба и опремени со тешки хром позлата, оваа салата додаток може да се пофали супериорен издржливост.Нејзините тешки-должност структура е отпорен на ' рѓа и корозија.Две 14-инчен гира барови приказ knurled рака костец за да се олесни прецизното контакт на вашата рака на лентата за подобрена контрола за време на тренингот.Со дршката е ергономски дизајн, вие не мора да се грижите за drenching бар во пот.Оваа група, исто така, вклучува четири спин - заклучување јаки дека се закачите на цврсто до крајот на лентата за да се задржи на плочи се обезбеди дури и кога сте во движење.Добиете Marcy Прилагодливи Леано Железо Гира Поставите и да работат надвор на вашиот омилен спот со оваа опрема која доаѓа со носење!На Marcy Железо 40 lb Прилагодливи Гира Сет вклучува удобен за носење па можете да ги преземат на вашиот тренингот на движење.Или, користете случај едноставно да ги зачувате вашите поставите кога не е во употреба.На Marcy Железо 40 lb Прилагодливи Гира Сет вклучува четири (4) 5 lb плочи, четири (4) 3 lb плочи, две (2) 14" гира рачки, и четири (4) спин заклучување јаки.На Marcy Леано Железо Гира сет вклучува спин-заклучување јаки.Додадете ја вашата тежина плочи на гира рачки и спин заклучување на секој крај да се обезбеди вашите плочи.На рачки вклучени со Marcy Леано Железо Гира Тежина Поставите имаат knurled костец.На knurling додава дополнителна контрола на вашиот тренингот да се спречи тегови од лизгање надвор од ваши раце.

Особините

Купувачите избираат и