.

.

Ornin S016+ Голема Копчето Corded Телефон со Звучници, Биро Phone Only (Off-Вајт)

Ornin S016+ Голема Копчето Corded Телефон со Звучници, Биро Phone Only (Off-Вајт)

DEN 623.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стари Пријателски Телефон со Рацете Слободни Функционалност.Големи Копчиња за лесна бирање, Голем Фонт за лесно прегледување и Голем Волумен за лесна слух. 3 еден допир брзо бирање копчиња, лесно пре-config на семејството број или бројот за итни случаи(СОС).Измамник визуелен индикатор со Hi/Ниско/Исклучување на Вредноста, Handset (слушалка) Волумен Hi/Низок Прекинувач, и Прилагодливи на Звукот во Слушалката.Опис на производот S016 Голема Копчето Corded Телефон - Со Грижи за своите сакани.Techical Детали P/T копче прилагодливи на звукот во Слушалката прилагодливи мобилен Телефон за јачина на Високо-Ниски switch Измамник volume Off-Низок-Висок switch 3 one-touch спомени со бројки 10 два-допир спомени Во употреба Индикатор Измамник индикација Рацете слободни функција Redial функција Флеш функција Она што е во Кутијата мобилен Телефон, мобилен телефон мозок, база, телефон кабелот за напојување, упатство за корисникот,.

Особините

Купувачите избираат и