.

.

10 Парчиња Прилагодливи за да се Префрлате Менгеме, 550 lbs Одржување Капацитет за да се Префрлате Latch Hasp Менгеме GH-4002 Lockable Брзо Ослободување Повлече Latch за Врата, Кутија

10 Парчиња Прилагодливи за да се Префрлате Менгеме, 550 lbs Одржување Капацитет за да се Префрлате Latch Hasp Менгеме GH-4002

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Одржување Капацитет】 На toggle стеги се 250 Kg / 550 Lbs, 4002 Стил Toggle Latch Менгеме. 【Материјал】 Latch toggle hasp менгеме е направен од ладно валани јаглероден челик, обложено цинк, отпорен на корозија.Со нафта и дамка отпорни црвено винил цврста рака костец. 【Прилагодливи Инсталација Растојание】 Инсталација на далечина може да се прилагоди со прилагодливи се повлече црта, да ги задржи 2 затворени врати цврсто или лабаво како ви се допаѓа.И на авто-заклучување дупка може да се заклучи со анти-кражба заклучување. 【Апликации】 Овие брзо ослободување повлече latch одговара за кабинет, врата, кутија, багажникот, пушач капак, убодни собранија.Голема gadget за дома, канцеларија, ресторан, фабрика, итн. 【Лесна Инсталација】 Овие прилагодливи менгеме само да ги поправат на кабинет вратата или кутија преку countersunk дупка со завртки, многу лесно може да се инсталира.Holan 10 Парчиња за да се Префрлате Менгеме 4002 Метал Рака Алатка за Брзо Ослободување Повлече Latch Одржување Капацитет 550lbs Прилагодливи Повлече Резиња за Мала Врата, Пушач Капак, Кутија Случај Багажникот, Убодни - 550lbs Одржување Капацитет - Тешки за да се префрлате менгеме е направен од челик, позлата цинк, мека пластика - може да се задржи 2 затворени врати цврсто или лабаво по прилагодете ја повлечете лентата. - За да се префрлате Latch Менгеме е усвојување на единствен авто-заклучување, спречи latch случајно отворање, практично да работат.Спецификации - Материјал : Премиум Челик, мека пластика - Одржување Капацитет : 550lbs (250kg) - Максимална вкупна должина : 5-1/4 инчен - Минималната вкупна должина : 5-1/2 инчен - Кол.на заклучениот дупка : 1/4 инчи (Одговара за Завртка M4) Пакет вклучуваат - 10x 550lbs Adjustble Toggle Менгеме.

Особините

Купувачите избираат и