.

.

Пинокио и Царот на Ноќта производство анимација cel Filmation 54hb

Пинокио и Царот на Ноќта производство анимација cel Filmation 54hb

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПИНОКИО и Царот на ноќта 1987 Filmation Оригиналната Продукција Cel.Доаѓа со Чарлс Скот Галерија Сертификат за Автентичност.Cel мерки околу 10.5" x 12.5" и позадина може да биде малку поголем.Неофицијалниот продолжение на Пинокио приказна.Издаден во 1987 година како функција должина филм.Тоа доаѓа со боја ласерски позадина.Мерки околу 10.5" x 12.5" ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ на ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

Особините

Купувачите избираат и