.

.

Чувствував Печурки Божиќ Печурки Украси Божиќ Виси Украс Елка Украс Украси за Божиќ Свадба Празник Секојдневниот Живот (24 Парчиња)

Чувствував Печурки Божиќ Печурки Украси Божиќ Виси Украс Елка Украс Украси за Божиќ Свадба Празник Секојдневниот Живот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобно да се допре : Божиќ печурки украси се направени на квалитетот волнени филц и ткаенини јаже, таписерии изработка и светли бои, поудобно допир и квалитет, издржливост, не е лесно да се пробие или исчезнат, долго користење на времето, се осигура дека ќе го добиете подобро клиент искуство.Изглед : нашиот Божиќ печурки виси украс е блиску до реалниот печурки, arrestive и живописен изглед се обезбеди тоа служи како симпатична декорација, во горниот дел е црвен со бели точки, следниве дел е крем бела, оваа импресивна комбинација на црвени и бели, со додавање на повеќе боја и виталност на вашиот простор.Широко применливи прилики : на чувствува печурки Божиќ декорација е една симпатична Божиќ украс, може да висат на нив на вашиот елка, на ѕидови и прозорци на собата или канцеларии, дури и како украс на вашиот клуч синџири, погодни за зимски woodland, инспирирани од природата, гроздобер и класичната тема Божиќ украси, исто така, може да биде добра фото-позадина за вашиот семејство или деца.Се создаде среќна атмосфера : на жив изглед направи симпатична и интересно, да се создаде многу фестивал и среќен атмосфери, користење на нашите печурки украси да ги красат за Божиќ, свадба, одмор или секојдневниот живот, е добра одлука.Умерена големина : за 1.97 инчен должина, 1.18 инчен широк за нашите секоја печурка декорација, повеќе да се доближиме до реалната, додавајќи убавина и новина; Секоја печурка украс е лесен бидејќи на светлината материјал и умерена големина, може да се обеси на високо место без да се грижиш дали тоа ќе му наштети децата ако тоа паѓа надвор одеднаш.

Особините

Купувачите избираат и