.

.

Среќен Дрвја ноќта на Вештерките Црна Плашлив Дрво со 24 LED Светлата Виолетова, пајажина и 10 Noctilucent Пајаци, 16.5 Вештачко Дрво Декорација со Тајмер за Внатрешна Tabletop Од?

Среќен Дрвја ноќта на Вештерките Црна Плашлив Дрво со 24 LED Светлата Виолетова, пајажина и 10 Noctilucent Пајаци, 16.5

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Ситуација : Вклучувајќи ги и сјај црно дрво со 24 пурпурна LED светла, пајажина и 10 noctilucent пајаци.Духот на дрвото и мерки 16.5" високо со 4" x 4" база.DIY Гранка : може да се прилагоди на гранки во зависност од вашите преференции.Исто така, може да биде свиткана да помала големина кога не го користите за заштеда на простор за складирање.Нашето дрво изгледа одлично со светла во вечерните часови.Времето Функција : Нашата плашлив дрво е дизајнирана со мерењето функција, тоа може да светне за 6 часа и потоа да го исклучите автоматски, моќ назад 18 часа подоцна. 3 АА батерии (не се вклучени) се потребни за лесна употреба.Уникатен Дизајн : пајакот сре и 10 noctilucent пајаци ви овозможи да се облекуваат на запалени дрво слободно.Овие додатоци може да се користи и самостојно за други ноќта на вештерките украси.Ноќта на вештерките Décor : Совршен украси за ноќта на вештерките тема, погоден за надворешно, дневна соба, кујна, тремот или за употреба на отворено.Се создаде гаден атмосфера за вашиот одмор партија.духот на дрвото.

Особините

Купувачите избираат и