.

.

Шампион Длето, 1-1/4 од 6-Инчен Хексадецимален месо тело Земјата Род Возач - се Користи за до 1-Инчен Прачки

Шампион Длето, 1-1/4 од 6-Инчен Хексадецимален месо тело Земјата Род Возач - се Користи за до 1-Инчен Прачки

DEN 3239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-1/4" x 6" Хексадецимален месо тело.Појачани Челик Легура. 60-90lb Класа Тротоарот Breakers.Калено да се зголеми влијанието издржливост.Видлив Дел Броеви за Лесна Идентификација.Шампион Длето, 1-1/4 од 6-Инчен Хексадецимален месо тело Земјата Род Возач - се Користи за до 1-Инчен Прачки.Дизајниран за 60-90lb Класа Тротоарот Breakers.1-1/8" x 6" тротоарот прекинувач chisels се за 60-90 lb класа тротоарот breakers.Исто така познат како Џек Чекани, овие алатки се користат за умерена до тешка конкретни уривање.Сите алатка мерења се "под јака".

Особините

Купувачите избираат и