.

.

Бања & Тело Работи Смрека Ветре Ултра Шеј 24 Часа Влага Тело Крем 8 мл, 226 g

Бања & Тело Работи Смрека Ветре Ултра Шеј 24 Часа Влага Тело Крем 8 мл, 226 g

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува 24 часа на негување на влага да омекне, дури и во најсушните кожата.Содржи благотворно Алое, уживање Какао Путер и повеќе Рата од кога било досега.Дишете во свеж мирис на evergreens во ливада бриз со белешки од смрека остава & dewy мошус.УПОТРЕБА : се Притисне четврт-големина dollop во дланка & масажа во кожата за нашата длабока влага.

Особините

Купувачите избираат и