.

.

Puma Men ' s Classics Tee

Puma Men ' s Classics Tee

DEN 466.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

94% полиестер, 6% elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Направени со Памук од BCI : Со купување на производи од памук ПУМА, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство преку Подобро Памук Иницијатива.Rib crewneck јака и кратки ракави.Назад кон класиката со ПУМА е Класици Логото Tee, се ажурираат со свежа целиот печатење.

Особините

Купувачите избираат и