.

.

KLHHG Перика и Капа и Косата Капа Една Црна Плетени Капа Перика Долга Кадрава Браун Шапка Перика Еден Стилски Личност

KLHHG Перика и Капа и Косата Капа Една Црна Плетени Капа Перика Долга Кадрава Браун Шапка Перика Еден Стилски Личност

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Капа обемот : слободен големина (прилагодливи) Интранет големина : 21.5 инчи Коса Материјал : Картичка Свила/ Kani Karen Efficacy : коса и капа во one Structure : капа+ wig Features : личност стилски Коса карактеристики : долготрајни фризура, природна боја на коса Пакетот вклучува : 1* капа wig Notice : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект бои може да биде малку поинаква од погоре на сликата.ви благодариме за разбирањето.

Особините

Купувачите избираат и