.

.

Roffatide Аниме Седум Смртоносна Гревови Прозрачна Ранец Печатени Schoolbag Лаптоп Rucksack со Полнење преку USB Порт & Слушалки Порта Црна

Roffatide Аниме Седум Смртоносна Гревови Прозрачна Ранец Печатени Schoolbag Лаптоп Rucksack со Полнење преку USB Порт &

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Надворешното : Оксфорд ткаенина.Обвивка : Полиестер.ГОЛЕМИНА : 11.8 "L x 5.9 "W x 16.9"H / 30 x 15 x 43 CM.Тоа може да се вклопат до 15.6" лаптоп.ЏЕБОВИТЕ : Надворешни : 1 пред патент џеб, 2 страна мрежа џебови.Внатрешна : 2 отворете ѕид џебови, 2 пенкало џебови, 1 mesh џеб, и 1 поместена лаптоп вклопува до 15.6" лаптоп.USB ПОРТА ДИЗАЈН : Вграден-во кој се одвојува слотови и продолжени кабли на USB и приклучок за Слушалки, погодност за полнење на вашите електронски уреди преку поврзување на вашиот сопствен моќ банка.ИЗВЕСТУВАЊЕ : Што свети во мракот по апсорпција на светлината, ве молиме обратете се до светлосен ефект во слики.Можете да пребарувате 'Аниме' во нашата продавница(Roffatide) за повеќе Седум Смртоносна Гревови или други аниме елемент на дизајн на производи.Класичен мулти-функционални црна печати прозрачна лаптоп ранец.Мерења : 11.8 "L x 5.9 "W x 16.9"H / 30 x 15 x 43 CM.Тоа се вклопува до 15.6" лаптоп.

Особините

Купувачите избираат и