.

.

Bedifol 6X Savvies Ултра-го Исчистите Екранот Заштитник за JVC KW-V250BT, прецизно да го Вклучите - Едноставна Монтажа - Остатоци-Бесплатно Отстранување

Bedifol 6X Savvies Ултра-го Исчистите Екранот Заштитник за JVC KW-V250BT, прецизно да го Вклучите - Едноставна Монтажа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

кристално јасен приказ за заштита на филмот, анти-статички филмски материјал. 100% меур-бесплатна апликација, заштита филм се држи себе и без притисок да го екранот. 100% одговара, се сечат за да одговараат на одредена екранот совршено.може да се отстрани во секое време, без никакви остатоци.одлично пишување квалитет за gadget со екран осетлив на допир.Кога нарачување 2 сетови (2x 6 екран заштитници) вие автоматски ќе добиете дополнително, 1 сет (6 екран заштитници) бесплатно!ВАШИОТ ГАРАНТИРА ПРЕДНОСТИ : - кристално јасен приказ заштита филм - нема дополнителни прашина е вовлечен во текот на апликација благодарение на анти-статички филмски материјал - сечат за да одговараат на одредена екранот совршено - 100% меур-бесплатна апликација, заштита филм се држи себе и без притисок да го екранот - нема намалување на леснотија, контраст или боја - идеален за високо решавање прикажува - силно дамка-отпорни, нула-доказ површина, многу отпорни на било гребнатини - одлично пишување квалитет за gadget со екран осетлив на допир - може да се отстрани во секое време, без никакви остатоци - детални, што може да се види и лесно кохерентна инструкции(За gadgets, со повеќе прикажува ќе добиете 3 екран заштитници за секој екран.).

Особините

Купувачите избираат и