.

.

Моден Јапонија Кореја Симпатична Коса Клипови Голема Бања Канџи За Жените Додатоци,5

Моден Јапонија Кореја Симпатична Коса Клипови Голема Бања Канџи За Жените Додатоци,5

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не се Лизга : најголемите карактеристики на косата канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Забите дизајн не се лизга, така што тоа може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Широко Апликација : Овие ноктот стеги се совршени за кога миење на лицето, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Тоа ќе има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, исто така погоден за лица, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Одговара на Сите Жени што се : губење на ноктот клип совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Дизајниран да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените.Лесно да Натпревар : губење на вилицата менгеме не е само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен, погоден за многу различни стилови на облека и прилика колокација.Подароци за Жените : коса клип е специјално дизајниран за одредување на коса и таа се чувствува удобно.Совршен подарок за Роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Празник и други манифестации.Применливи Сцена : CASUALMaterial : Other Gender : WOMENFeature : Красат Применливи Сезона : Четири Seasons Department Име : Adult Type : Коса Claws Style : Fashion Release Датум : Spring2021 Pattern Тип : Floral Style : Trendy Gender : Women Size : Шоу во Picture Weight : Шоу во Picture Occasion : Забава,Роденден,Gift Package : OPPQuantity : 1 Buc Убава Мода и Исклучителна Ноктот Клип - Лизна Спречување Дизајн : се доволно Големи за да зафат коса цврсто, останете цврсти, не се лизга. - Нема извлекување или оштетување, нема да паднат лесно. - Трајни и здрав, тешко да се пробие, можете да ги користите секој ден за долго време. - Е применливо Коса Тип : Долга коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса. - Елегантен и едноставен дизајниран ја покажат својата природна убавина, направете ја вашата фризура повеќе посебни и сјај!Нашата мисија е да обезбеди најдобри шопинг и користење на искуството на клиентите.Ако имате било какви прашања или по-продажбата на проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви гарантира да ви даде задоволително решение.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.

Особините

Купувачите избираат и