.

.

Вистински Land Rover Влечење Приколка Hitch Приемник LR040248 за LR3, LR4, и Range Rover Sport

Вистински Land Rover Влечење Приколка Hitch Приемник LR040248 за LR3, LR4, и Range Rover Sport

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок-квалитет вистински Land Rover стандард 2-инчен забавува hitch приемник кој без напор месеци и соопштенија брзо од вашиот Rover да биде продукти stowed далеку за подоцнежна употреба.Номинална за 7,716 lbs.приколка капацитет и 500 кг.јазик губење на капацитетот.Има заклучување за безбедност и доаѓа со две (2) копчиња.Го заменува Land Rover OE дел LR040248. Одговара на Land Rover LR3 (2005 - 2009), LR4 (2010 - 2016 година), и Range Rover Sport (2006 - 2013).Висок-квалитет вистински Land Rover стандард 2-инчен забавува hitch приемник кој без напор месеци и соопштенија брзо од вашиот Rover да биде продукти stowed далеку за подоцнежна употреба.Тоа има за заклучување за безбедност и доаѓа со две (2) копчиња.Тоа е оценет за 7,716 lbs.приколка капацитет и 500 кг.јазик губење на капацитетот.Тоа го заменува OE дел LR040248 и одговара на Land Rover LR3 (2005 - 2009), LR4 (2010 - 2016 година), и Range Rover Sport (2006 - 2013).

Особините

Купувачите избираат и