.

.

Голема Големина Дрво Празно Ознаки Правоаголна Форма Празно Виси Недовршени Ознаки Дрвени Книга Маркери Украси со Дупки и Јажиња за DIY Занаети, Свадба, Роденден Decor

Голема Големина Дрво Празно Ознаки Правоаголна Форма Празно Виси Недовршени Ознаки Дрвени Книга Маркери Украси со Дупки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убаво комбинација : пакетот вклучува многу делови од дрвени бели ознаки и многу парчиња на јажиња, користејќи ги заедно може да ви помогне да се направи убава ознаки или исклучителна украси, на состанокот на разни DIY потреби; големината на секој дрвени ознака е 6 x 2 инчи, компактен, не заземаат премногу простор.Деликатна дизајн : секој DIY дрвени ознака има мазна работ и заоблени ивици дизајн, кој е безбеден за употреба, не е лесно да се процени вашата кожа; И тоа е опремен со виси дупка која им овозможува на јаже да помине лесно и висат ознаката до, може да се користи како ознака, ознака, партија на одборот и сл.Оставете да се DIY : овие недовршени дрвени виси ознаки имаат празно површината и може да биде украсена; Можете да се наслика, боја, исцртување и пишување според вашите желби, со што ознаки повеќе видлив и живописни.Повеќекратна употреба : во прилог да се служи како ознака за да ја снимите вашата читање процес, правоаголна форма празно ознака, исто така, може да се примени за бесење украс, scrapbooking, знак на одлуки, значајно подарок за Божиќ, Денот на Вљубените, Велигден, Нова Година и повеќе фестивали.Убаво украси избор : овие празни виси ознаки се идеални украси кога сакате да се одржи тематските партии и семеен собир, да декорирате вашиот дом, градина, канцелариски, двор и на други места; Можете да напишете топли зборови или нерешено убави слики на нивната површина да се направи вашите гости посреќни и да потрошат еден среќен време заедно.

Особините

Купувачите избираат и