.

.

Lovejoy 69790437266 HERCUFLEX FX Серија 37266 FX 1S Челик Цврсти Центар, 1-7/16 се Роди, 2.49 OD, 3/8 x 3/16 Keyway, 1.69 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790437266 HERCUFLEX FX Серија 37266 FX 1S Челик Цврсти Центар, 1-7/16 се Роди, 2.49 OD, 3/8 x 3/16 Keyway, 1.69

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Особините

Купувачите избираат и