.

.

XuetongXT Конфронтирачки 10 Компјутери Хексагонални Орев Возачот Електрични Клуч Шрафцигер Хексадецимален Штекер Ракав Комплет Вежба Малку Адаптер Алатка Мултифункц?

XuetongXT Конфронтирачки 10 Компјутери Хексагонални Орев Возачот Електрични Клуч Шрафцигер Хексадецимален Штекер Ракав

DEN 2119.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија. ❥❥❥:Корисно е да се работи електронски уред, совршен за електричар, механичар и поправка работа. ❥❥❥:Орев Возачот Поставени само,други додатоци демо на сликата не е вклучена. ❥Пакет вклучуваат : 10 Pcs/Set x Орев Возачот.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Завртки❥❥❥:Метални материјали со висока цврстина и трајност.❥❥❥:Повеќе спецификации за да се исполнат различни потреби.

Особините

Купувачите избираат и