.

.

УЛ Наведени AC Полнач Компатибилен со Toshiba Satellite L55 L55D L55T L55-A5226 L55-A5284 L55-B5276 L55-C5272 Лаптоп Адаптер за Напојување Кабелот

УЛ Наведени AC Полнач Компатибилен со Toshiba Satellite L55 L55D L55T L55-A5226 L55-A5284 L55-B5276 L55-C5272 Лаптоп Адаптер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Toshiba Satellite L55 L55 D L55 T L55-A5226 L55-A5284 L55-B5276 L55-C5272. Излез : 19 V 3.42 НА 65 W (Компатибилен со 19 V 2.15 A/2.37 НА 40 W/45 W) Влез : 100-240 W 50-60 Hz.Безбедност - Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Пакетот Вклучува : 1 X AC Адаптерот 1 X Кабелот за Напојување.Гаранција : Вашата шопинг искуство е важно за нас.Ако вие не го сакате Тоа, за било која причина, ние ќе среќно прифатат враќање.Овој производ е прифатлив за замена или рефундирање во рок од 30 дена,и производителот обезбедува дополнителни 12 Месеци Гаранција.Како и да е, враќање или повраток се достапни. (Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел и да се купи со доверба!).Компатибилен со Toshiba Satellite L55 L55 D L55 T L55-A5226 L55-A5284 L55-B5276 L55-C5272.

Особините

Купувачите избираат и