.

.

Нора Осветлување NLR-403S Плитки Низок Напон Реконструирам Домување

Нора Осветлување NLR-403S Плитки Низок Напон Реконструирам Домување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ширина : 4.875-инчен - Должина на : 13.5-инчен - Висина : 3,5-инчен - Таванот Отворање Дијаметар : 4.25?. (1)50w MR16 GU5.3 12v Светлина тип : Халоген Сијалица. 12 volt светла.Внатрешни Работи Влажна Инсталација.УЛ наведени светлина тела~listing_2.jpg|Низок volt lightage~.Од Производителот Сијалица : (1)50w MR16 GU5.3 12v Халоген 4' Плитки Низок Напон Houseing, 50 W, 12 V.Пред-жичен делница кутија. 12v, 50 W класа H магнетни трансформатор трансформатор.Живеалишта вклучува електрични брзо се поврзува.Имајте изолација минимум 3' подалеку од тела.Во согласност со следниве скратува (NL-468, NL-469, NL-470).

Особините

Купувачите избираат и