.

.

ZFYQ 0 0 4pcs Хидраулични Мебел Кујна Амортизерите Лифт Врати 120N/12kg 270mm Шарки Извори Гардероба со Завртки, Никел

ZFYQ 0 0 4pcs Хидраулични Мебел Кујна Амортизерите Лифт Врати 120N/12kg 270mm Шарки Извори Гардероба со Завртки, Никел

DEN 579.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Зглоб Материјал : Пластични + Железо + Бакар Горниот материјал за оска, висока јачина, трајни и практични.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Цилиндар на телото и чудак : Висока јачина материјал клипот цилиндар тело е интегриран со подот вратило, со посилна оптоварување и флексибилни switch.ABS гас носител : носат-отпорни, ABS со лесно-отворете пролет картичка тип на уред, убава и дарежлив, и потрајни.Стабилна Инсталација : едноставен за инсталација, трајни и стабилни.Круг метал монтажа плоча : областа за контакт на кабинетот тело е поголемо, на позиција од три поени, инсталацијата е посилна.Применливост : Хидраулични Поддршка, Автоматско Проширување се Применуваат за фиока, кујната кабинет вратата, кабинет, итн, погоден за повеќето кабинети.Вреди да се Купи : пакет содржи 4 кабинет шарки.Може да поддржи 120 N /парче.ZFYQ Гас Пролет Кабинет Вратата Поддршка Зглоб со 120 N Мека Затвори Капакот малку хардвер во плакарот, да ви даде повеќе изненадување.Погоден за кабинети, windows, шкафови, полици или платформи, итн., вертикална застане.Карактеристики : Висок квалитет на Бакар core - трајни да се користи За лесно отворање на кујна шкафот врати За кревање со отворање кабинет вратата панели Горниот материјал за вратило, трајни и практични Супериорен пластични инсталација, ротирање и лесно да се прилагоди Тишина и мазност со затворени плакарот врати Спецификација Материјал : железо главата + железо + бакар Големина : ве молиме погледнете го слика должина на Оска : прибл. 10.63 инчи (27 cm) дијаметар на Оска : прибл. 0.59 инчи (1.5 cm) Притисок : 120 N / 10 кг Пакет 4 x хидраулични поддршка род 8 x Рамен База 24 x одредување завртки Услуги на Клиентите Ние нудиме целосна наплата или замена гаранција гаранција.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно.

Особините

Купувачите избираат и