.

.

UNBREAKcable Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат,360° на Ротација Екстремни Стабилна Прстот,Телефон Потпирач за Магнетни Автомобил Планината Компатибилен со iPhone, Sa

UNBREAKcable Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат,360° на Ротација Екстремни Стабилна Прстот,Телефон Потпирач за Магнетни

DEN 624.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Мулти-функционален Телефон да Ѕвони Стојат] - Овој мобилен телефон да ѕвони има различни функција, тоа може да се користи како телефон носителот на канцеларија, дома и јога.Згора на тоа, тоа може да се одржи телефон подобро и да се користи како силна метална плоча која е компатибилна со магнетни автомобил планината. [Супер Стабилна] - телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик, тоа можат да го издржат 6000 пати на виткање без да се изгубат.И триење грб може да остане само-обоени. [Моќен 3 M Лепило] - Со повеќето напредни 3 M лепило во светот, телефонот ѕвони ќе цврсто држете го вашиот уред, кој во голема мера може да го заштити од фрејмови.И приложените јасно филм може да спречи било каква штета од 3 M лепило подлога на вашиот телефон. [Најдобри гледна точка] - UNBREAKcable phone држач за поддршка на 360° на ротација и 180° пати, така што можете да го прилагодите вашиот телефон на вашиот најдобар агол на гледање случајно. [Универзална Компатибилност] - UNBREAKcable КК департментот го тестира различни мобилен телефон модели.Резултатите од тестот покажува дека ѕвони телефонот носител е компатибилен со сите 4.7-6.9 инчен паметни телефони, како на i Phone, Samsung, Blackview, Еден Плус / Xiaomi / LG итн.Она што е важно за вас, ние се грижиме за тоа, ние им овозможат на елементи во секој детал.UNBREAKcable придружува вас секој ден, сигурно додека се возите со убедливи квалитет!.Воопшто не се кандидира на ризикот од оштетување на вашиот мобилен телефон.Ќе добиете апсолутна безбедност од UNBREAKcable.i Phone 12, 12 Pro, SE 2020, 11, 11 Про, Про 11 max, X , XS , XR , XS Max , 8 , 8 Плус, 7, 7 Plus,6, 6s.Samsung Галакси S20 Ултра, S20,S20+, M30s, А50, S10, S10e, A51, A40, S9, S8, Note10, Забелешка 9, Note 8. HUAWEI P40 лајт, P40, P40 Про, P30, P30 Про, P30 лајт, Мате 20, Мате 20 Про, P20 Лајт ,P20 Про, P10. Xiaomi Redmi Забелешка 9 S, Note 8 Pro, Ми 9 T Ујп, Мвр 9 Лајт, Имајте на ум 8 T, Забелешка 7. Motorola g8, g8 плус, г-7 плус, г-7. Google Пиксели 4 , 4xl ,3 , 3xl.Nokia ,LG, ЧЕСТ,Еден Плус, HTC Usw.Совршен за сите паметни телефони.UNBREAKcable Надградба 3.0 ѕвони телефонот планината.Она што е важно за вас, ние се грижиме за тоа, ние им овозможат на елементи во секој детал.UNBREAKcable придружува вас секој ден, сигурно додека се возите со убедливи квалитет!Воопшто не се кандидира на ризикот од оштетување на вашиот мобилен телефон.Ќе добиете апсолутна безбедност од UNBREAKcable.Универзална Компатибилност.i Phone 12, 12 Pro, SE 2020, 11, 11 Про, Про 11 max, X , XS , XR , XS Max , 8 , 8 Плус, 7, 7 Plus,6, 6s Samsung Галакси S20 Ултра, S20,S20+, M30s, А50, S10, S10e, A51, A40, S9, S8, Note10, Забелешка 9, Note 8 HUAWEI P40 лајт, P40, P40 Про, P30, P30 Про, P30 лајт, Мате 20, Мате 20 Про, P20 Лајт ,P20 Про, P10 Xiaomi Redmi Забелешка 9 S, Note 8 Pro, Ми 9 T Ујп, Мвр 9 Лајт, Имајте на ум 8 T, Забелешка 7 Motorola g8, g8 плус, г-7 плус, г-7 на Google Пиксели 4 , 4xl ,3 , 3xl Nokia ,LG, ЧЕСТ,Еден Плус, HTC Usw.Совршен за сите паметни телефони.

Особините

Купувачите избираат и