.

.

Нова КОСА CLIPPER Сечилото Машина За Philips QT4000 QT4001 QT4006 QT4011 QT4013 QT4002 QT4004 QT4005 QT4007 QT4014 QT4015 БРАДА Тример clipper Ножеви коса хлапак Замена Прибор Делови

Нова КОСА CLIPPER Сечилото Машина За Philips QT4000 QT4001 QT4006 QT4011 QT4013 QT4002 QT4004 QT4005 QT4007 QT4014 QT4015

DEN 408.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 1x CLIPPER Сечилото/машина (без кутија).Состојба : Нова.Превозот : Кина Превозот 7-15 дена(со исклучок на викендите).Компатибилен Со : QT4000 QT4001 QT4006 QT4011 QT4013 QT4002 QT4004 QT4005 QT4007 QT4014 QT4015. Тип : Хлапак главата Замена на Делови.Опис на производот : нови Оваа аукција е Замена clipper Нож, без пакет.Универзална замена за Philips QT4000 QT4001 QT4006 QT4011 QT4013 QT4002 QT4004 QT4005 QT4007 QT4014 QT4015 clipper чешел Пакетот вклучува : 1x CLIPPER Сечилото/машина (без кутија).

Особините

Купувачите избираат и