.

.

Гигант Seamen Топки - Смешно Бања Подарок за Мажите - Гигант Сина Бања Бомби, Направен во Америка, XL, 2 Count

Гигант Seamen Топки - Смешно Бања Подарок за Мажите - Гигант Сина Бања Бомби, Направен во Америка, XL, 2 Count

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАПКА СИДРО И УБЛАЖУВАЊЕ НА ДЕН НАПНАТОСТ – дневниот мелење може да ве остават беспомошна и фрустрирани.Потоне во топли влажни бања и ослободување на сите дека тензија во удобноста на вашиот сопствен тоалет и бања.ДВЕ ЏИНОВСКИ ТОПКИ ЗНАЧИ два ПАТИ НА РЕЛАКСАЦИЈА – Секоја торба на Seamen Топки содржи 2 чудовиште бања fizzers мерење на неверојатни 5 унци секој.Фрли еден во када, и нека се лечи, сина вода се создаде совршена избега.СЕКОЈ ОД НАШИТЕ ГОЛЕМИ ТОПКИ Е ЕДЕН-НА-ЕДЕН ВИД – Гигант Seamen Топки се со гордост рачно изработени во САД, со најдобри состојки.На artisanal изработката на нашата бања бомби обезбедува секој е уникатно убава.СИТЕ МОМЦИ САКААТ SACKFUL – Не заборавајте било од мажите во вашата листа, од вас братучед на вашиот сопруг.Нашите fizzers доаѓаат во хистерична, човек-friendly пакување со sneak ѕиркаат на еп сини топки во внатрешноста.ТОА СЕКОГАШ Е СООДВЕТНА ПРИЛИКА ЗА SEAMEN ТОПКИ : Сина топки се смешни изненадување за секоја прилика.Даде ова чудно замолчени подарок како порибување stuffer, Тајна Дедо подарок, роденден изненадување, или Whitel Слон идеја како никој досега не ја виделе.Гигант Seamen Balls He да се откажат своето сидро во морето на одмор!По долго ден, вашиот човек заслужува да се земе товарот исклучите во стрес-слободен домашен спа искуство заврши со големи сини топки на утрешната подмладување.Нашите гигант бања бомби со гордост рачно изработени во Америка со занаетчии кои се разбере човек треба висок квалитет избега од тензијата која гради во текот на дневниот мелење.Тој ќе биде возбуден за ослободување на сите кои затворен-up стрес во удобноста на сопствената када.Сите момци на вашата шопинг листа ќе тока со смеа во текот на овој луди бања подарок за мажите.Со смееш-out-гласно пакување и луксузни бања бомби за вистинска релаксација, вие не може да се изгуби со овој смешен замолчени подарок.Тоа е совршен за секоја прилика од родендени Божиќ.

Особините

Купувачите избираат и