.

.

Мажите UPF 50+ Заштита од Сонце Лесни Качулка Перформанси Долг Ракав SPF УВ Кошула За Риболов Работи Пешачење

Мажите UPF 50+ Заштита од Сонце Лесни Качулка Перформанси Долг Ракав SPF УВ Кошула За Риболов Работи Пешачење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.UPF 50+ UV / Ултравиолетова заштита кошула, штит на вашата кожа од штетните зраци на сонцето.Дише, лесни & мека ткаенина прави овие сонцето кошули performence подобро за топли денови.Влага wicking & сува брзо, без дополнителни облека е потребно да предизвика оваа сонцето качулка ќе ви ги сува и comfortbale на целиот ден.Стилски заштита од сонце кошула, долг ракав сонцето кошула со качулка помага да го заштитите вашиот врат од сонцето гори, додека палецот дупка поправи ракавите подобро и да се обезбеди поголема заштита од сонце.Удобно се Вклопуваат : не премногу тесни опремени, сонцето кошула е совршен за риболов, пловењето, џогирање, трчање, планинарење и други отворено атлетски спортски целиот ден. 50+ UPF Заштита од Сонце.Дише & Брзо Сушење.Лесни & ладење.Материјал : 100% Полиестер.UPF Рејтинг : 50+.Одговара Тип : Случајни.Маица Стил : Дуксери.Дизајн За : Голф / Риболов / Пешачење / Swimming / Патувањето / Пловењето / Искачување / Работи / Тренингот / Активности На Отворено.Совршен за на вашиот омилен отворено активност и секојдневна употреба!.Грижа Инструкции : Машина / Рака Мие, не кајгана.

Особините

Купувачите избираат и