.

.

LIYUDL Свадба Невестата Младоженецот Сечење Умира Матрицата Бележник Албум Хартија Картичка Втиснување DIY Занает Алатка

LIYUDL Свадба Невестата Младоженецот Сечење Умира Матрицата Бележник Албум Хартија Картичка Втиснување DIY Занает Алатка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Материјал : Јаглероден челик. ★Шема : Свадба. ★Големина : 11.2*14cm/4.41*5.51". ★Ставка може да се користи за декорација, постои голема crisply намали, совршена форма.Сечење Умира "удар" или исечете форми од различни материјали, вклучувајќи хартија, cardstock, иверица, специјалност хартија и многу повеќе!. ★Погодни за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум, DIY Занает, и др.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро Материјал : Јаглероден челик Шема : Свадба Погоден за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум, DIY Занает, и др.Големина : 11.2*14cm/4.41*5.51" Количина : 1 Set (2 ПАРЧИЊА) Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Set x Умира Матрицата.

Особините

Купувачите избираат и