.

.

PURELL Професионални Напредни Рака Sanitizer Гел, Мирис Слободни, 1200 mL Гел Рака Sanitizer Рефил за PURELL ES4 Push-Стил Рака Sanitizer Фармацевт (Пакување од 2) - 5060-02

PURELL Професионални Напредни Рака Sanitizer Гел, Мирис Слободни, 1200 mL Гел Рака Sanitizer Рефил за PURELL ES4 Push-Стил

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убива 99.99% од најчестите бактерии кои можат да предизвикаат болест.Супериорна друга страна sanitizers унца за унца. 2 X санација сила : еден келеш на PURELL Напредни Рака Sanitizer Гел е еднаква на две squirts на други национални брендови.Направени со природно обновливите извори на етанол.Клинички докажано формулација за одржување на здравјето на кожата.AT-A-GLANCE refills направи тоа очигледно кога refills треба да се промени.САНИТАРНИТЕ ЗАПЕЧАТЕНИ МИЛЕНИЧЕ рефил е лесно да се рециклираат. 1200 m L рефил за PURELL ES4 push-стил рака sanitizer точење.Зелена уверение, мирис слободни гел рака sanitizer за професионални средини.

Особините

Купувачите избираат и