.

.

Перформанси Алатка W80005 15-Парче Шрафцигер Сет

Перформанси Алатка W80005 15-Парче Шрафцигер Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капка фалсификувани, термички обработени хром vanadium челик шахти.Удобно fluted рачки за максимална сила.Магнетни совети.Димензии : (8)Дупчиња : 1/8x2", 5/32x4", 3/16x4", 1/4x1-1/2", 1/4x5", 3/16x6", 5/16x8", 5/16x10"; (5)Филипс : #0x3", #1x3", #2x4", #2x1-1/2", #3x6"; (2)Прецизност : филипс #00x1-1/2", дупчиња 3/32x1-1/2". (5)Филипс : #0x3", #1x3", #2x4", #2x1-1/2", #3x6". 15 парче Шрафцигер сет.

Особините

Купувачите избираат и