.

.

Ѕид Телефон Носителот,Повеќенаменски Лепило Универзален Мобилен Телефон Полнење Загради,кои се Користат како Дома Далечинскиот управувач или на паметен Телефон ?

Ѕид Телефон Носителот,Повеќенаменски Лепило Универзален Мобилен Телефон Полнење Загради,кои се Користат како Дома Далечинскиот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Различни бои】се Избере соодветна локација до местото, а потоа избришете ја површината и чувајте го сув, кинење надвор од лепило и се држи на грбот на ѕидот телефон носител друга страна, притиснете го на ѕидот тешко.ЗАБЕЛЕШКА : препорачливо е да го користите телефонот ѕид по 24 часа на инсталацијата. 【Издржлив Материјал】ѕидот монтирани телефонски држачот е изработен од премиум ABS пластика која е цврсти и трајни производи за долго време да се користи.Доаѓа со Висока јачина на лепило Adhesives која е доволно силна за да се одржи вашите телефони и чувајте го на безбедно.Никогаш нема да се грижите за тоа да падне. 【Широка Примена】ѕидот телефон складирање кутија може да се применува како мобилен телефон носителот, држачи за носителот и далечински држачот.Две куки може да се користи за да се откажам копчиња, накит,earplugs, часовници и други мали нешта.Тоа, исто така, може да се примени во склопот до вашиот кревет, или во дневната соба, бања туш кабина, кујна и спална. 【Универзална Компатибилност】 Погоден за i Phone и паметни телефони, како на i Phone 12 Про Max 11 Про XS Max XR X 8 7 6 6 S 5 5 S 4 S SE Плус, Nintendo Прекинувач, Huawei, Samsung Галакси S8 S7 S6, Забелешка 6 5, LG, Sony, Nexus и др.Добар придружник на вашата спална соба, теретана, кујната.Совршен за гласовни разговори и одговарање на повици кога сте готвење или туширање, кое може да се ослободи вашите раце. 【Различни бои】Нашиот ѕид-монтирани мобилен телефон носители имаат различни бои, вклучувајќи ги и црна, бела, златна и сива, кој ви овозможува подобро да одговара на вашиот простор и да се избегне наоѓање на вашиот далечински управувач, мобилни телефони, клучеви итн. 2 Парчиња ѕид телефон носители лепило ѕид телефон складирање кутија ѕид монтирани телефонски држачот за ѕид паметен телефон застане за дома спални бања, кујна канцеларија ѕид Карактеристика : ѕид телефон носители се дизајнирани со богати бои, кои може да се добро интегрирани во разните стилови на домашна декорација, и тие се многу практични алатки во вашиот секојдневен живот.Лесен за користење : Прво, ќе треба да изберете соодветна локација за да го поставите телефонот носители, потоа избришете ги површината и чувајте го сув, кинење исклучување на лепило на грбот на телефонот носителот, нежно притиснете го на ѕидот, конечно се чека за 12 часа пред употреба.Карактеристики : Материјал : ABS пластика Големина : како што е прикажано на сликата Количина : 2 парчиња во Боја : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 2 x Ѕид телефон носители Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки и боја разлика.

Особините

Купувачите избираат и