.

.

ASICS на Жените Гел-Квантна 90 Трчање

ASICS на Жените Гел-Квантна 90 Трчање

DEN 1078.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Кожа за ѓон.Ланче на ГЕЛ-КВАНТНА 90 жените sportstyle чевли од ASICS за рамнотежа на стил и функција која ќе ве однесе директно од неблагодарна работа на улица.Овој секојдневен чевли содржи дури и повеќе ГЕЛ технологија тапацир од својот претходник, за повеќе-трајни удобност и стабилност.Со горната направена од dynamic mesh тоа е и стилски и атлетик, на ГЕЛ-КВАНТНА 90 модел има разновиден и современиот дизајн, со својата брендирање облоги и засилен логото третман додавање на дополнителна стил поени.Нејзините тактилни разлика мрежа и богата пета извршување врски со популарната ГЕЛ-КВАНТНА 360 модел, и голем ГЕЛ логото печати додава на трговска марка се погледне.Многу лесен за целиот ден, удобност, оваа жените sportstyle чевли седи на здрав гумени outsole за сила и издржливост, и има жив Sp EVA midsole, да се стави енергичен пролетта во вашиот чекор.Ако сте во потрага за современа секојдневниот стил поткрепени со напредни функции, не гледам подалеку од жените ГЕЛ-КВАНТНА 90 sportstyle чевли од ASICS.

Особините

Купувачите избираат и