.

.

Space Jam: Нов Наследство Мелодија Состав на Логото Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Space Jam: Нов Наследство Мелодија Состав на Логото Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Овална Шарм одговара на iPhone,

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.75" (19mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Space Jam : Нов Наследство производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.SPACE JAM : НОВ НАСЛЕДСТВО и сите поврзани со ликови и елементи & WBEI. (s21).На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Приближната големина на шарм е 0.75" (19mm) во должина.Телефонот не се вклучени..но вие веќе го знаеше тоа, нели? : -)За Дизајн : Space Jam : Нов Наследство (исто така познат како Простор Џем 2) е во живо акција/анимиран спортски комедија филм каде Кошаркарска ѕвезда Le Bron James тимови со Looney Песни банда да го порази the Goon Тим и го спаси својот син.Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Простор Џем производ!.

Особините

Купувачите избираат и