.

.

ANYUFEI Топла Лепак да се Држи Топла Лепак Пиштол Дополнителна 5pcs Топла Топи Лепак Стап Шарени 7x100mm Лепило За DIY Занает Играчка за Поправка Алатка (Големина : РОЗОВА)

ANYUFEI Топла Лепак да се Држи Топла Лепак Пиштол Дополнителна 5pcs Топла Топи Лепак Стап Шарени 7x100mm Лепило За DIY

DEN 458.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Посилна задржување : многу погодна за светлина DIY домаќинство поправки на дрво, керамика, тврда пластика, дрво, кожа и други материјали.Не-токсични, лесен за ракување, континуирана употреба, без carbonization, брзо поврзување.Материјал : лепак.Тип : Топла Топи Лепило.Димензии (дијаметар x должина) : 7x100mm (0.28x3.94in).Само содржината на погоре пакет, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Бидете сигурни дека не ум пред да се активира.2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.Вовед : Различни од другите лепак стапови, овој лепак стап е богата боја и можете да изберете различни colorsfor вас да се избере.Ако ви се допаѓа DIY, тогаш овој лепак стап може да биде вашиот идеален избор.Многу погодна за DIY занаети, мебел поправка, боја, керамика, лепила, пакување, пластика, итн.Истото важи и за вашиот производ.функција : Не-токсични, безопасни, лесен за употреба и ракување.Висока брзина фузија, термичка стабилност, исто така, многу погоден за почетници.Заштита на животната средина, висока лепливоста.Таа е погодна за различни производи и има широк спектар на употреба.Различни бои за да се создаде различни занаети.спецификација : Материјал : glue Type : Топла Топи Adhesive Color : сива, светло зелена, црна, црвена, виолетова, небо сина, светло виолетова, кафе, кралска сина, бела, жолта, розова, темно зелена, orange Dimensions (дијаметар x должина) : 7x100mm (0.28x3.94in)Количеството : 5 парчиња (не вклучувајќи и други додатоци демонстрации во сликата!)Пакетот вклучува (со исклучок на мало пакување) : 1 x топла топи лепак стап (5pcs).

Особините

Material:
glue
Type:
Hot Melt Adhesive
Color:
gray, light green, black, red, purple, sky blue, light purple, coffee, royal blue, white, yellow, pink, dark green, orange
Dimensions (diameter x length):
7x100mm (0.28x3.94in)
Quantity:
5 pieces (not including other accessory demonstrations in the picture!)
Package includes (excluding retail packaging):
1 x hot melt glue stick (5pcs)

Купувачите избираат и