.

.

1266R-5351 48V - 350A за Кертис Програмабилни DC SepEx Моторни Контролер

1266R-5351 48V - 350A за Кертис Програмабилни DC SepEx Моторни Контролер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дел број : 1266 R-5351. Применливи За КЕРТИС Програмабилни DC Sep Ex Моторни Контролер.Апликации : Спецификации : PWM оперативни фреквенција : 16 k Hz Електрична изолација на heatsink (min.) : 500 VAC KSI влезен напон (минимум) : 16.8 V Не како КЕРТИС 1266 A контролори (на пример 1266 A-5201), 1266 R-5351 не нудат "walkaway" функција.Клучни Карактеристики : КЕРТИС Модел : 1266 R-5351 Norminal Батеријата Напон (Volts) : 48 V Amature 2 минута тековна оценка (засилувачи) : 350 A Поле 2 минута тековна оценка (засилувачи) : 30 A.

Особините

Купувачите избираат и