.

.

Procomm JBC1020C 102 во. Челик со Камшик 0.38 x 24 во. Тема Crimp Стил

Procomm JBC1020C 102 во. Челик со Камшик 0.38 x 24 во. Тема Crimp Стил

DEN 1569.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 102 во.Челик со Камшик 0.38 x 24 во.Тема Crimp Style Specifications.Димензија : 2 H x 3 W x 61 Л. Тежина : 1.1 lbs.Пакет Количина : 1. Одличен Квалитет.Карактеристики. 102 во Челик Камшик со 038 x 24 во Нишка Crimp Style Specifications.Димензија 2 H x 3 W x 61 Л Тежина 11 кг.

Особините

Купувачите избираат и