.

.

Zyyini G-Цевка Носителот Појас, Обновливи Перат Еластичен Појас Дизајн Абдоминална Цевка за Складирање на Рака Лесно да се Прилагоди на Големината

Zyyini G-Цевка Носителот Појас, Обновливи Перат Еластичен Појас Дизајн Абдоминална Цевка за Складирање на Рака Лесно да

DEN 294.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Еластичен појас дизајн, може да се прилагоди на тензија според сопствените потреби.ГОЛЕМИНА ПРИЛАГОДИТЕ : еластичноста може да се прилагоди слободно за масти и тенки луѓе.КОРИСНИ : Перитонеална dialysis канал заштита појас, кој е практичен додатоци.ОБНОВЛИВИ & ПЕРАТ : стомачните цевка складирање појас може да биде машина изми, повеќе погодно.ГАРАНЦИЈА : Со цел да се обезбедат подобри услуги на клиентите, ако постои било прашање на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, нашата служба за корисници центар, ќе одговори во рок од 24 часа.Функција : 1. Еластичен појас дизајн, може да се прилагоди на тензија според сопствените потреби. 2. Еластичноста може да се прилагоди слободно за масти и тенки луѓе. 3. Перитонеална dialysis канал заштита појас, кој е практичен додатоци. 4. Стомачните цевка складирање појас може да биде машина изми, повеќе погодно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Перитонеална Dialysis Катетер Појас Материјал : Крпа + Еластична Факултативна Боја : Бела, Црна Големина : Слободен Големина Должина и Ширина(Освен Појас) : Прибл.14.5 x 9cm/5.71x3.54in Пакет Листа : 1 x Перитонеална Dialysis Катетер Појас.

Особините

Купувачите избираат и