.

.

MOTZU 2 Парчиња Хинап Дрво Доброто Првенство, Топ-Одделение Природни Цврсти Дрвени Чаша Чај, Капацитет: 51-100ml, Примитивни рачно изработени Дрвени Пиење Вино Кригла, Пој

MOTZU 2 Парчиња Хинап Дрво Доброто Првенство, Топ-Одделение Природни Цврсти Дрвени Чаша Чај, Капацитет: 51-100ml, Примитивни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 8x 7.5 cm.Капацитет : 51 - 100ml.Природно дрво врежан со рака , дрвени teacup, кафе Кригла, млеко нагоре, креативните пиење чаша Добро за користење на многу различни прилики.Погоден за деца, возрасни,двојки и родители, создавајќи безбедна и удобна за пиење за вашето семејство.Висок Quallity : Направен од природно дрво,Здрава, блиски на природата; едноставен, суптилни елеганција.Природни производи дрво, бојата и моделот на објектот ќе има некои разлики, тоа е различно од индустриски производи.Ве молиме да се разбере,ви благодариме.Безбедно и Удобно во Употреба : Дрвени садови има добра термичка изолација и анти-scald перформанси, тоа може да ти даде еден необичен и висок квалитет на живот.Задржи водата постудено во лето, да ги задржи потоплите во зима, Само уживаат во оваа нордиска стил природно дрво чаша ,вие ќе се чувствувате на природата е само на вашата страна.Еко-пријателски : Природни дрвени првенство.Направени од строго природни материјали, вклучувајќи и неговите 100% не-токсични обвивка и безбедно за храна/течности употреба.Совршен подарок за семејства и пријатели, а исто така добар дрвени уметност ecoration.Погоден за вода, чај, доброто, пиво, млечни кафе.Лесен за одржување и чистење : Едноставно измијте со топла вода и да се исуши, не користете силни перење течност, не чувајте дрвени првенство во близина на греење уреди или да ги оставам во сонцето , дрво суши, а подоцна и пукнатини може да се појави , имајќи дрвени купот е во шкафче или било која друга суво место.Не оставајте ја дрвени првенство во сад со вода за долго време , избришете ги со сува крпа по секој пат кога ќе се мијат нив.Опис : дрвени чаши направена од цврсто дрво, природен лак за површински третман, корозија и загадување, Јапонски садови производи според стандардите на производство, традиционалните занаети, по повеќе од десетина занает сложено, carbonized дрво, постојано полиран.Супер-богата правец на темпераментот.Боја на производ е природно дрво боја и текстура на природната текстура на дрвјата , возраст и животната средина на дрвото може да предизвика текстура на производот и на бојата е различно.Се впие во топла вода за 15 минути пред првата употреба ,Не се препорачува за микробранова печка и машина за миење на садови, 100% не-токсични, безбедни за храна и течности.Рачно изработени со природни Хинап дрво, ова браун пиење чаша ќе импресионира сите гости и да се направи секој вкус повеќе ги задоволува од било кога!Најдобри и Кул Подароци.Совршен дрвени подароци за мажи, жени, родители, пријатели итн.Нашите кул кригла никогаш не се обложени со потенцијал формалдехид ниту пак други токсични хемикалии.Вие нема да добие какви било непријатно мирис на овие дрво кригла но природно дрво мирис.Погоден за вода, чај, доброто, пиво, млечни кафе.Спецификации : Техника : Рачно насликани Материјал : Природно Дрво Бои : Кафена Капацитет : 51 - 100ml Големина : 8*7.5 cm/3.15*2.95 во Пакет вклучува : 2 Парчиња Дрвени Првенство ЗАБЕЛЕШКА : - Оваа ставка големина на информации е само за повикување само и оставете 1-2 инчен разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме. - Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да биде малку поинаков од вистинската боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Услуга : - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. - Доколку сте задоволни со нашата служба за производот, ве молиме покажете ја вашата објективна евалуација.Сакате да имате добар шопинг искуство тука.

Особините

Купувачите избираат и