.

.

Ори и Волјата на Wisps - Xbox Еден [Дигитален Код]

Ори и Волјата на Wisps - Xbox Еден [Дигитален Код]

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нурнете се во рака-направена наративен искуство.Разрешат Ори е вистинска судбина во оваа емоционална и ангажирање приказна управувано авантура со прекрасен саундтрак.Се истражуваат голем, егзотични, и неверојатно убава средини.Господар нови вештини.Водич Ори преку патување на многу опасност користење на стекнатите дух оружје, магии, и напади.За да ги искористат сите нови shard систем на моќ-up Ори е новооткриената способности и да ги прилагодите на вашиот стил на игра.Лицето еп непријатели и предизвик загатки.Средба поголеми од животот газдите и бараат помош од проширена екипа на нови ликови кои ќе ви помогнат да се открие Ори е мистериозен судбината.Искуство нова возбудлива режим.Трката за врвот на leaderboards во новото Дух Испитувања на владата каде што играчите цртичка, се зариваат, се справат, и скок на високи резултати во уникатен брзо се кандидира предизвици во текот на играта.Од креаторите на Ори и Слепи Шума - реномираните авантура игра со повеќе од 50 награди и номинации - доаѓа високо-очекуваниот продолжение, Ори и Волјата на Wisps.Се качат на сите нова авантура во голем и егзотични свет каде што ќе се судрите со најголеми непријатели и предизвик загатки на вашата потрага да се разоткрие Ори е вистински судбина.

Особините

Купувачите избираат и