.

.

PH PandaHall 500pcs 10 Стил Сребро Spacer Монистра Тибетански Легура Колона Цевка Метал Изолација Накит Монистра за Нараквица Ѓердан Накит Правење на Резерви

PH PandaHall 500pcs 10 Стил Сребро Spacer Монистра Тибетански Легура Колона Цевка Метал Изолација Накит Монистра за Нараквица

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : околу 3.5~8мм долго, 3.5~6.5 mm широк, дупка : 1~4mm.Различни големина со различни дупка големини може да се одговараат многу жици и кабли жици. 10 Колона Стил : Разни колона дизајн со различни големини, 50pcs секој стил, 500pcs сосема доволно за вашиот накит одлуки.Материјал : Тибетската цинк, алуминиум , олово слободни, кадмиум слободни и nickle слободни, издржливи во античкиот сребрена боја, убаво метал монистра да се создаде ретро и гроздобер стил.Со Лежиште Контејнери : 10 прегради правоаголник пластична кутија, совршен кутија за монистра или други накит додатоци за складирање.Стави во комбинација со слаб монистра бесплатно во вашиот омилен ѓердан, бразлетна и друг мода накит, исто така се од голема помош при мешање мали мушка изолација со големите дупка монистра.PH Panda Hall обезбедува различни од Тибетската spacer монистра во различни стилови, бои и големини.Постојат bicone, цвет, опрема, рамни круг, цевка, колона, rondelle, снегулка, опрема и други стилови.Антички сребрен, антички златен, златен, антички бронза, сребро и други бои се достапни.Разликите големина со различни дупка големини може да се одговараат многу жици и кабли жици.Сигурно може да се најде погоден spacer монистра што може да се вклопи во вашиот DIY занает проекти совршено!!.Изработени од легури, издржливи и безбедни за употреба, убаво метал монистра да се создаде ретро и гроздобер стил.Совршен за правење ѓердан, нараквица, earring и друг мода накит, dangle, scrapbooking проект, keychain, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци.PH Panda Hall обезбедува различни од Тибетската spacer монистра во различни стилови, бои и големини.Постојат bicone, цвет, опрема, рамни круг, цевка, колона, rondelle, снегулка, опрема и други стилови.Антички сребрен, антички златен, златен, антички бронза, сребро и други бои се достапни.Разликите големина со различни дупка големини може да се одговараат многу жици и кабли жици.Сигурно може да се најде погоден spacer монистра што може да се вклопи во вашиот DIY занает проекти совршено!!Изработени од легури, издржливи и безбедни за употреба, убаво метал монистра да се создаде ретро и гроздобер стил.Совршен за правење ѓердан, нараквица, earring и друг мода накит, dangle, scrapbooking проект, keychain, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци.

Особините

Купувачите избираат и