.

.

Nalgene Зафат-N-Голтка Вода Шише - Сина Seahorse - 12-Унца - 2 Count

Nalgene Зафат-N-Голтка Вода Шише - Сина Seahorse - 12-Унца - 2 Count

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

BPA free!Машина за миење садови безбедно и гарантира за живот.Заклучување топ дизајн за да спречите случајно spills.Направен во САД!.Направени од издржлив tritan материјал кој може да се задржи со секое дете.Спакуван во собата на две. 7.5 инчи височина од 3 инчи во дијаметар.Nalgene создаде крајната шише за вода за вашите млади еден!Ова шише е издржлив и течење доказ, со солидна печат на внатрешноста да се задржи она што се пиење е свеж.Шишето е BPA free, машина за миење садови безбедно и гарантира за живот.Спакуван во сет од 2.

Особините

Купувачите избираат и