.

.

KITANIS 14Pcs Paper Quilling Алат и Прибор, Вклучуваат 5Pcs Двојна Глава Вовлекување Пенкала, 4Pcs Дупчиња Пенкала, 2 парчиња Коска Папка со Алатки, Awl, Tweezer и Виткање Тренер за Карта в

KITANIS 14Pcs Paper Quilling Алат и Прибор, Вклучуваат 5Pcs Двојна Глава Вовлекување Пенкала, 4Pcs Дупчиња Пенкала, 2 парчиња

DEN 174.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да добиете 4 Парчиња нормална големина дупчиња пенкала, 5 Компјутери дрвена рачка dotting алатки,2 коска папка со алатки, 1 парче awl, 1 парче tweezer и 1 парче виткање тренер од пакетот.Нашите quilling алатки се изработени од квалитетна пластика и нерѓосувачки челик,кој е здрав, рѓа-доказ, издржлив и не е лесно да се деформира.Може да се прават разни форми и големини на ролни со овој ергономски дизајниран виткање тренер и нормална големина дупчиња пенкало.Коските на папката е погодна за quilling, кожа shaping, средување, писмо отварачки, како и други користи.Погодно за вас да направите различни занаети и може да ги задоволи вашите различни потреби.Совршен за DIY занает проекти, quilling, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, bookbinding и оригами, декорација.Исто така погоден за помине уметност, рачно производство и други DIY.Прекрасен quilling комплет за почетници и мора да се има за quilling љубовници.

Особините

Купувачите избираат и