.

.

EN-EL1 USB Полнач за Nikon COOLPIX 4300, COOLPIX 4500, Coolpix 4800, COOLPIX 5000, COOLPIX 5400, COOLPIX 5700, COOLPIX 775, COOLPIX 8700, COOLPIX 880, COOLPIX 885, COOLPIX 995, E880 Камера и Повеќе

EN-EL1 USB Полнач за Nikon COOLPIX 4300, COOLPIX 4500, Coolpix 4800, COOLPIX 5000, COOLPIX 5400, COOLPIX 5700, COOLPIX

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висока Компатибилност : одговара за Nikon EN-EL1 камера батерија, ве молиме осигурете се дека батеријата модел(на етикетата на вашата батерија) во горната листа.Погодност : може да се користи во затворени простории и на отворено од страна на USB полначи, вклучуваат и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB ѕид Полнач, USB патување полнач, USB адаптер за во автомобил итн.Знаете Статусот на Полнење : светло го прикажете статусот на полнење, не-оптоварување(сина), полнење(црвена), целосно наполнетата(сино).Преносни : само 2cm дебели, ultrathin и лесен дизајн, да се зачува простор, погодно за семејни, патување, патување и активности на отворен простор.Задржи доволно енергија, не пропуштајте било прекрасен момент.EN-EL1 USB Камера Полначот Спецификација : Влез : 5 VOutput : 8.4 V 0.6 На 5 WLength на Микро USB-Кабел : 30cm For Полначот(s) : ЕЈ-21, МЗ-52, МЗ-53, МЗ-53 CCompatible со Nikon Камера(s) : COOLPIX 4300 COOLPIX 4500 Coolpix 4800 COOLPIX 5000 COOLPIX 5400 COOLPIX 5700 COOLPIX 775 COOLPIX 8700 COOLPIX 880 COOLPIX 885 COOLPIX 995 E880 Package Вклучува : 1 x USB Charger1 x Микро USB-Кабел.

Особините

Input:
5V
Output:
8.4V 0.6A 5W
Length of Micro USB Cable:
30cm
For Charger(s):
EH-21, MH-52, MH-53, MH-53C :
Compatible with Nikon Camera(s):
COOLPIX 4300 :
COOLPIX 4500 :
Coolpix 4800 :
COOLPIX 5000 :
COOLPIX 5400 :
COOLPIX 5700 :
COOLPIX 775 :
COOLPIX 8700 :
COOLPIX 880 :
COOLPIX 885 :
COOLPIX 995 :
Package Includes:
1 x USB Charger :
1 x Micro USB Cable :

Купувачите избираат и