.

.

WJX Тетоважа Касети 20Pcs Игли за Еднократна употреба Криви Магнум (1007RM)

WJX Тетоважа Касети 20Pcs Игли за Еднократна употреба Криви Магнум (1007RM)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот Дизајн Од надворешниот игла школка на игла тема, а дури и секој дел, ние се врши слој проверка и тестирање за да се направи игла се одвива непречено, спаси повеќе мастило, брзо боја, ниска кожата и косата, и секој детал е важен.Најниска Калај Лемење На игли жица е утврден од страна fogging и празнење игли, пластични поставува и прецизни габи, кои во голема мера го намалува заварување процес, на тој начин избегнувајќи хемиски мариноване процес и обезбедување на безбедност и хигиена на секоја игла жица.Медицински Одделение LG PC рамка направена од PC поликарбонат, Поликарбонат е безбоен, транспарентен, отпорни на топлина, отпорни на влијанието, пламен retardant, БИ одделение, и има добри механички својства на нормална температура.Посебни Враќа Има четири посебни ластичињата се одржи на раст што го олеснат притисокот на игла бар, работна тишина.Нова Школка Дизајн дизајн на мастило водич ритам е додаден под игли млазницата да се зголеми мастило складирање.Испакнати дел станува песна кога ги иглите е надвор.Со лак менгеме ограничувач на двете страни на игли млазницата, триење коефициент е намалена, стабилноста на иглата е зголемен и непречено игла и мастило тек се загарантирани.WJX Кертриџ Игли е патент дизајн направи игли работи исклучително стабилен и мазна, имаат Најниска Калај лемење за да се избегне хемиски процес за да се обезбеди безбедност.Посебни Враќа - има четири посебни ластичињата дека го олеснат притисокот на игли бар Медицински Одделение LG PC - направени од страна на PC поликарбонат, Поликарбонат е безбоен, транспарентен, отпорни на топлина,отпорни на влијанието.Оригиналниот Дизајн - WJX патент касети дизајн се постигне подобро притискање кожи перформанси.

Особините

Купувачите избираат и