.

.

LINKYO Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon 119 II 3480B001AA (Црна, Висок Принос, 2-Pack)

LINKYO Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon 119 II 3480B001AA (Црна, Висок Принос, 2-Pack)

DEN 983.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е Алтернативна Замена за ОЕМ Тонер Кертриџ.Вклучува 2x Црн Тонер Касети.Се проценува печати принос од 6,500 страници во кертриџ, врз Основа на ISO 19752. Погодни за употреба во Канон Image Class LBP6300dn, LBP6650dn, LBP6670dn, M6160dw, MF5850dn, MF5880dn, MF5950dw, MF5960dn, MF6180dw.Изведба ќе може да се потпре на.Canon image CLASS LBP6300dn.Canon image CLASS LBP6650dn.Canon image CLASS LBP6670dn.Canon image CLASS MF414dw.Canon image CLASS MF5850dn.Canon image CLASS MF5880dn.Canon image CLASS MF5950dw.Canon image CLASS MF5960dn.Canon image CLASS MF6160dw.Canon image CLASS MF6180dw.LINKYO произлезе од скромни почетоци на водечки бренд за тонер касети, мастило касети, и повеќе.Нашите тонер касети се вашиот идеален за печатење решенија со исклучителен квалитет.

Особините

Купувачите избираат и