.

.

TSOTMO 2 Пара ТВ Игра Љубовници Подароци Не Сакам Да Стори Нешто Денес, Освен Можеби Џејми Фрејзер Чорапи

TSOTMO 2 Пара ТВ Игра Љубовници Подароци Не Сакам Да Стори Нешто Денес, Освен Можеби Џејми Фрејзер Чорапи

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Памук,Elastane.КВАЛИТЕТОТ:Ние ги користиме 80% Памук, 17% полиестер, 3% Elastane да се осигураме дека нашиот чорапи меки, удобни, еластичен и дише.Не исчезнува, одржи и во перална.ЦИТИРАМ : јас Не Сакам Да го Направам Ништо Денес, Освен Можеби Џејми Фрејзер.ПОРАБИ ВО БУКВИ, НЕ ПЕЧАТЕНИ:Сите зборови се stitched директно во чорапи, наместо железо-на пренос, така што нема да кора off.Овие Новина и смешни чорапи ќе ги направи вашите пријатели giggle; овде можете оди!.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОРИ:Тие може да биде совршен подарок избор за вашите најблиски за време на празници, како "Луди Чорапи Ден', Денот на Мајката, на Годишнина, Роденден, Свадба, итн.Новина подароци за роденден за мајка, сопруга, ќерка, пријателка или сестра.Да Си Среќен, Секое Утро Кога Ќе се Стави на Овие Чорапи.

Особините

Купувачите избираат и